/ Nieuws

Speelschema WK Darts: Twee Nederlanders op openingsavond

29-11-2018 10:56

Het speelschema voor het WK Darts is bekend! Op de openingsavond komen direct twee Nederlanders in actie, terwijl Michael van Gerwen zijn eerste wedstrijd op zaterdag 15 december speelt. Raymond van Barneveld start zijn 'belangrijkste' WK ooit op maandag 19 december.

Check hieronder het volledige speelschema van het WK Darts. Wil je meer weten over de utizendtijden van RTL7? Klik dan HIER.

SPEELSCHEMA
Avondsessie donderdag 13 december
Jeffrey de Zwaan v Nitin Kumar (R1)
Martin Schindler v Cody Harris (R1)
Jan Dekker v Lisa Ashton (R1)
Rob Cross v De Zwaan/Kumar (R2)

Middagsessie vrijdag 14 december
Michael Barnard v Jose De Sousa (R1)
Alan Tabern v Raymond Smith (R1)
Paul Nicholson v Kevin Burness (R1)
Jamie Lewis v Schindler/Harris (R2)

Avondsessie vrijdag 14 december
Danny Noppert v Royden Lam (R1)
Simon Stevenson v Ted Evetts (R1)
Chris Dobey v Boris Koltsov (R1)
Gary Anderson v Nicholson/Burness (R2)

Middagsessie zaterdag 15 december
Richard North v Robert Marijanovic (R1)
Mickey Mansell v Jim Long (R1)
Josh Payne v Jeff Smith (R1)
Max Hopp v Noppert/Lam (R2)

Avondsessie zaterdag 15 december
Toni Alcinas v Craig Ross (R1)
Ryan Searle v Stephen Burton (R1)
Keegan Brown v Karel Sedlacek (R1)
Michael van Gerwen v Tabern/Ray Smith (R2)

Middagsessie zondag 16 december
Gabriel Clemens v Aden Kirk (R1)
William O’Connor v Yordi Meeuwisse (R1)
Brendan Dolan v Yuanjun Liu (R1)
Dave Chisnall v Payne/J Smith (R2)

Avondsessie zondag 16 december
Luke Humphries v Adam Hunt (R1)
Matthew Edgar v Darius Labanauskas (R1)
Ross Smith v Paul Lim (R1)
Peter Wright v Alcinas/Ross (R2)

Avondsessie maandag 17 december
Vincent van der Voort v Lourence Ilagan (R1)
Wayne Jones v Devon Petersen (R1)
Ryan Joyce v Anastasia Dobromyslova (R1)
Raymond van Barneveld v Edgar/Labanauskas (R2)

Middagsessie dinsdag 18 december
Robert Thornton v Daniel Larsson (R1)
Ricky Evans v Rowby-John Rodriguez (R1)
Krzysztof Ratajski v Seigo Asada (R1)
Darren Webster v Van der Voort/Ilagan (R2)

Avondsessie dinsdag 18 december
Steve Lennon v James Bailey (R1)
Ron Meulenkamp v Diogo Portela (R1)
Dimitri Van den Bergh v Chuck Puleo (R1)
Daryl Gurney v Ross Smith/Lim (R2)

Middagsessie woensdag 19 december
Nathan Aspinall v Geert Nentjes (R1)
Jeffrey de Graaf v Noel Malicdem (R1)
Joe Cullen v Dolan/Liu (R2)
Kim Huybrechts v Thornton/Larsson (R2)

Avondsessie woensdag 19 december
James Wilson v O’Connor/Meeuwisse (R2)
Simon Whitlock v Joyce/Dobromyslova (R2)
Michael Smith v Meulenkamp/Portela (R2)
James Wade v Ratajski/Asada (R2)

Middagsessie donderdag 20 december 
Jermaine Wattimena v Barnard/De Sousa (R2)
Alan Norris v Lennon/Bailey (R2)
Stephen Bunting v Humphries/Hunt (R2)
Steve Beaton v Dobey/Koltsov (R2)

Avondsessie donderdag 20 december
Cristo Reyes v Evans/Rodriguez (R2)
Mervyn King v Dekker/Ashton (R2)
Adrian Lewis v Stevenson/Evetts (R2)
Mensur Suljovic v Searle/Burton (R2)

Middagsessie vrijdag 21 december
Benito van de Pas v Mansell/Long (R2)
John Henderson v Clemens/Kirk (R2)
Steve West v North/Marijanovic (R2)
Kyle Anderson v De Graaf/Malicdem (R2)

Avondsessie vrijdag 21 december
Ian White v Jones/Petersen (R2)
Jelle Klaasen v Brown/Sedlacek (R2)
Gerwyn Price v Aspinall/Nentjes (R2)
Jonny Clayton v Van den Bergh/Puleo (R2)

Middagsessie zaterdag 22 december
Whitlock/Joyce/Dobromyslova v Norris/Lennon/Bailey (R3)
Chisnall/Payne/J Smith v Huybrechts/Thornton/Larsson (R3)
Gurney/Ross Smith/Lim v J Lewis/Schindler/Harris (R3)

Avondsesie zaterdag 22 december
Suljovic/Searle/Burton v Wilson/O’Connor/Meeuwisse (R3)
G Anderson/Nicholson/Burness v Wattimena/Barnard/De Sousa (R3)
Van Gerwen/Tabern/Ray Smith v Hopp/Noppert/Lam (R3)

Middagsessie zondag 23 december
Webster/Van der Voort/Ilagan v Beaton/Dobey/Koltsov (R3)
Cullen/Dolan/Liu v King/Dekker/Ashton (R3)
Wade/Ratajski/Asada v Klaasen/Brown/Sedlacek (R3)

Avondsessie zondag 23 december
A Lewis/Stevenson/Evetts v Van Barneveld/Edgar/Labanauskas (R3)
Price/Aspinall/Nentjes v K Anderson/De Graaf/Malicdem (R3)
Cross/De Zwaan/Kumar v Reyes/Evans/Rodriguez (R3)

Middagsessie donderdag 27 december
White/Jones/Petersen v West/North/Marijanovic (R3)
Clayton/Van den Bergh/Puleo v Bunting/Humphries/Hunt (R3)
M Smith/Meulenkamp/Portela v Henderson/Clemens/Kirk (R3)

Avondsessie donderdag 27 december
Wright/Alcinas/Ross v Van de Pas/Mansell/Long (R3)
2x vierde ronde

Middagsessie vrijdag 28 december
3x vierde ronde

Avondsessie vrijdag 28 december
3x vierde ronde

Middagsessie zaterdag 29 december
2x kwartfinales

Avondsessie zaterdag 29 december
2x kwartfinales

Avonsessie zondag 30 december
Halve finales

Avondsessie dinsdag 1 januari
Finale

 

/ VIDEO'S

/ SOCIAL

๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚
Niet nodig hoor dat weten we wel, net zoals zijn andere eerste ronde nederlagen tegen Van Gerwen en Burnett https://t.co/FXWlNMUzAV
Nou dat wist ik niet... https://t.co/tHcajmGvnU
Ik hoop het niet https://t.co/9Sw9y45AEN
Kind words. Great game played in the right spirit https://t.co/y7KQuG6g9Q
Stats kloppen: https://t.co/gdWsUpOJK6 https://t.co/sdEJNOutpG
Ik zou de commentatoren gelovenโ€ฆ https://t.co/MV9Ck9wAln
/// Meer bekijken