/ Nieuws

Toernooicenter William Hill PDC WK Darts 2019

PDC World Championship

11-12-2018 16:01

Van 13 december 2018 tot en met 1 januari 2019 wordt het PDC WK Darts gehouden in het Alexandra Palace te Londen. Namens Nederland zullen dertien spelers aan de start verschijnen waaronder tweevoudig wereldkampioen Michael van Gerwen en vijfvoudig wereldkampioen Raymond van Barneveld.

Bekijk HIER alle video's van het WK Darts.
Bekijk HIER de tussenstand van het WK-bracket.
Bekijk HIER alle afleveringen van 3 voor Aardrijkskunde.


Speelschema
Het speelschema ziet er zo uit:
R1 is eerste ronde wedstrijd, R2 is tweede ronde wedstrijd

Donderdag 13 december
20.00 uur
Jeffrey de Zwaan 3-0 Nitin Kumar (R1)
Martin Schindler 2-3 Cody Harris (R1)
Jan Dekker 3-1 Lisa Ashton (R1)
Rob Cross 3-1 Jeffrey de Zwaan (R2)

Vrijdag 14 december
13.30 uur
Michael Barnard 3-2 Jose De Sousa (R1)
Alan Tabern 3-2 Raymond Smith (R1)
Paul Nicholson 0-3 Kevin Burness (R1)
Jamie Lewis 3-2 Cody Harris (R2)

20.00 uur
Danny Noppert 3-0 Royden Lam (R1)
Simon Stevenson 0-3 Ted Evetts (R1)
Chris Dobey 3-0 Boris Koltsov (R1)
Gary Anderson 3-1 Kevin Burness (R2)

Zaterdag 15 december
13.30 uur
Richard North 3-2 Robert Marijanovic (R1)
Mickey Mansell 1-3 Jim Long (R1)
Josh Payne 3-2 Jeff Smith (R1)
Max Hopp 3-0 Danny Noppert (R2)

20.00 uur
Toni Alcinas 3-0 Craig Ross (R1)
Ryan Searle 3-0 Stephen Burton (R1)
Keegan Brown 3-0 Karel Sedlacek (R1)
Michael van Gerwen 3-1 Alan Tabern (R2)

Zondag 16 december
13.30 uur
Gabriel Clemens 3-0 Aden Kirk (R1)
William O’Connor 3-0 Yordi Meeuwisse (R1)
Brendan Dolan 3-0 Yuanjun Liu (R1)
Dave Chisnall 3-2 Josh Payne (R2)

20.00 uur
Luke Humphries 3-0 Adam Hunt (R1)
Matthew Edgar 1-3 Darius Labanauskas (R1)
Ross Smith 3-1 Paul Lim (R1)
Peter Wright 1-3 Toni Alcinas (R2)

Maandag 17 december
20.00 uur
Vincent van der Voort 3-1 Lourence Ilagan (R1)
Wayne Jones 2-3 Devon Petersen (R1)
Ryan Joyce 3-0 Anastasia Dobromyslova (R1)
Raymond van Barneveld 2-3 Darius Labanauskas (R2)

Dinsdag 18 december
13.30 uur
Robert Thornton 1-3 Daniel Larsson (R1)
Ricky Evans 1-3 Rowby-John Rodriguez (R1)
Krzysztof Ratajski 2-3 Seigo Asada (R1)
Darren Webster 0-3 Vincent van der Voort (R2)

20.00 uur
Steve Lennon 3-0 James Bailey (R1)
Ron Meulenkamp 3-2 Diogo Portela (R1)
Dimitri Van den Bergh 3-0 Chuck Puleo (R1)
Daryl Gurney 3-0 Ross Smith (R2)

Woensdag 19 december
13.30 uur
Nathan Aspinall 3-0 Geert Nentjes (R1)
Jeffrey de Graaf 2-3 Noel Malicdem (R1)
Joe Cullen 0-3 Brendan Dolan (R2)
Kim Huybrechts 3-0 Daniel Larsson (R2)

20.00 uur Eerste ronde
James Wilson 2-3 William O’Connor (R2)
Simon Whitlock 0-3 Ryan Joyce (R2)
Michael Smith 3-1 Ron Meulenkamp (R2)
James Wade 3-2 Seigo Asada (R2)

Donderdag 20 december
13.30 uur
Jermaine Wattimena 3-0 Michael Barnard (R2)
Alan Norris 3-2 Steve Lennon (R2)
Stephen Bunting 1-3 Luke Humphries (R2)
Steve Beaton 0-3 Chris Dobey (R2)

20.00 uur
Cristo Reyes 3-2 Rowby-John Rodriguez (R2)
Mervyn King 3-2 Jan Dekker (R2)
Adrian Lewis 3-0 Ted Evetts (R2)
Mensur Suljovic 1-3 Ryan Searle (R2)

Vrijdag 21 december
13.30 uur
Benito van de Pas 3-2 Jim Long (R2)
John Henderson 3-2 Gabriel Clemens (R2)
Steve West 3-1 Richard North (R2)
Kyle Anderson 3-1 Noel Malicdem (R2)

20.00 uur
Ian White 2-3 Devon Petersen (R2)
Jelle Klaasen 1-3 Keegan Brown (R2)
Gerwyn Price 2-3 Nathan Aspinall(R2)
Jonny Clayton 1-3 Dimitri van den Bergh (R2)

Zaterdag 22 december
13.30 uur Derde ronde
Ryan Joyce 4-3 Alan Norris (R3)
Dave Chisnall 4-0 Kim Huybrechts (R3)
Daryl Gurney 3-4 Jamie Lewis (R3)

20.00 uur Derde ronde
Ryan Searle 4-1 William O’Connor (R3)
Gary Anderson 4-3 Jermaine Wattimena (R3)
Michael van Gerwen 4-1 Max Hopp (R3)

Zondag 23 december
13.30 uur Derde ronde
Vincent van der Voort 3-4 Chris Dobey (R3)
Brendan Dolan 4-2 Mervyn King (R3)
James Wade 4-3 Keegan Brown (R3)

20.00 uur Derde ronde
Adrian Lewis 4-0 Darius Labanauskas (R3)
Nathan Aspinall 4-1 Kyle Anderson (R3)
Rob Cross 4-0 Cristo Reyes (R3)

Donderdag 27 december
13.30 uur Derde ronde
Devon Petersen 4-2 Steve West (R3)
Dimitri van den Bergh 1-4 Luke Humphries (R3)
Michael Smith 4-2 John Henderson (R3)

20.00 uur Derde ronde
Toni Alcinas 2-4 Benito Van de Pas (R3)
Gary Anderson 4-3 Chris Dobey (R4)
Michael van Gerwen 4-1 Adrian Lewis (R4)

Vrijdag 28 december
13.30 uur Vierde ronde
Nathan Aspinall 4-3 Devon Petersen
Benito Van de Pas 1-4 Brendan Dolan
Ryan Joyce 4-3 James Wade

20.00 uur Vierde ronde
Ryan Searle 1-4 Michael Smith
Jamie Lewis 0-4 Dave Chisnall
Rob Cross 2-4 Luke Humphries

Zaterdag 29 december
13.30 uur Kwartfinales
Nathan Aspinall 5-1 Brendan Dolan
Dave Chisnall 2-5 Gary Anderson

20.30 uur Kwartfinales
Luke Humphries 1-5 Michael Smith
Michael van Gerwen 5-1 Ryan Joyce

Zondag 30 december
20.00 uur Halve finales
Nathan Aspinall 3-6 Michael Smith
Gary Anderson 1-6 Michael van Gerwen

Dinsdag 1 januari
21.00 uur Finale
Michael van Gerwen 7-3 Michael Smith

Info
Alle verslagen van het William Hill PDC WK Darts 2019 kunt u vinden onder het kopje nieuws. Alle uitslagen, het wedstrijdschema en de geschiedenis van het PDC WK Darts zijn terug te vinden op de toernooipagina op onze site.

Voor alle laatste nieuwtjes rondom het darts volg je ons op twitter via @rtl7darts Meepraten kan ook, maak dan gebruik van #rtl7darts. RTL7 Darts is ook te volgen via Facebook.com/ rtl7darts en Instagram.com/rtl7darts.

RTL7 zal uitgebreid verslag doen van het PDC WK Darts. Alle wedstrijden zullen LIVE te zien zijn via de betaalde stream (rtl7darts.nl/livestream). Informatie over de uitzendingen rondom het darts op RTL7 kunt u vinden in de TV-Gids op onze website.

Meer informatie over de geschiedenis van het PDC WK Darts is terug te vinden op de website van RTL7 Darts commentator Jacques Nieuwlaat

De presentatie van het WK Darts is in handen van Marcel Maijer en Koert Westerman. De wedstrijden worden van commentaar voorzien door Frank Vischschraper, Jacques Nieuwlaat, Niels de Ruiter en Martijn van Zijtveld. De analyses worden verzorgd door dagelijks wisselende gasten.

Bracket:
Eerste ronde
Alan Tabern v Raymond Smith
Danny Noppert v Royden Lam
Simon Stevenson v Ted Evetts
Matthew Edgar v Darius Labanauskas
Ryan Joyce v Anastasia Dobromyslova
Steve Lennon v James Bailey
Krzysztof Ratajski v Seigo Asada
Keegan Brown v Karel Sedlacek
Ross Smith v Paul Lim
Martin Schindler v Cody Harris
Josh Payne v Jeff Smith
Robert Thornton v Daniel Larsson
Paul Nicholson v Kevin Burness
Michael Barnard v Jose De Sousa
Vincent van der Voort v Lourence Ilagan
Chris Dobey v Boris Koltsov
Jeffrey de Zwaan v Nitin Kumar
Ricky Evans v Rowby-John Rodriguez
Dimitri Van den Bergh v Chuck Puleo
Luke Humphries v Adam Hunt
Ryan Searle v Stephen Burton
William O'Connor v Yordi Meeuwisse
Ron Meulenkamp v Diogo Portela
Gabriel Clemens v Aden Kirk
Nathan Aspinall v Geert Nentjes
Jeffrey de Graaf v Noel Malicdem
Wayne Jones v Devon Petersen
Richard North v Robert Marijanovic
Toni Alcinas v Craig Ross
Mickey Mansell v Jim Long
Brendan Dolan v Yuanjun Liu
Jan Dekker v Lisa Ashton

Tweede ronde
(1) Michael van Gerwen v Alan Tabern/Raymond Smith
(32) Max Hopp v Danny Noppert/Royden Lam
(16) Adrian Lewis v Simon Stevenson/Ted Evetts
(17) Raymond van Barneveld v Matthew Edgar/Darius Labanauskas
(8) Simon Whitlock v Ryan Joyce/Anastasia Dobromyslova
(25) Alan Norris v Steve Lennon/James Bailey
(9) James Wade v Krzysztof Ratajski/Seigo Asada
(24) Jelle Klaasen v Keegan Brown/Karel Sedlacek
(5) Daryl Gurney v Ross Smith/Paul Lim
(28) Jamie Lewis v Martin Schindler/Cody Harris
(12) Dave Chisnall v Josh Payne/Jeff Smith
(21) Kim Huybrechts v Robert Thornton/Daniel Larsson
(4) Gary Anderson v Paul Nicholson/Kevin Burness
(29) Jermaine Wattimena v Michael Barnard/Jose De Sousa
(13) Darren Webster v Vincent van der Voort/Lourence Ilagan
(20) Steve Beaton v Chris Dobey/Boris Koltsov
(2) Rob Cross v Jeffrey de Zwaan/Nitin Kumar
(31) Cristo Reyes v Ricky Evans/Rowby-John Rodriguez
(15) Jonny Clayton v Dimitri Van den Bergh/Chuck Puleo
(18) Stephen Bunting v Luke Humphries/Adam Hunt
(7) Mensur Suljovic v Ryan Searle/Stephen Burton
(26) James Wilson v William O'Connor/Yordi Meeuwisse
(10) Michael Smith v Ron Meulenkamp/Diogo Portela
(23) John Henderson v Gabriel Clemens/Aden Kirk
(6) Gerwyn Price v Nathan Aspinall/Geert Nentjes
(27) Kyle Anderson v Jeffrey de Graaf/Noel Malicdem
(11) Ian White v Wayne Jones/Devon Petersen
(22) Steve West v Richard North/Robert Marijanovic
(3) Peter Wright v Toni Alcinas/Craig Ross
(30) Benito van de Pas v Mickey Mansell/Jim Long
(14) Joe Cullen v Brendan Dolan/Yuanjun Liu
(19) Mervyn King v Jan Dekker/Lisa Ashton

Format:
Eerste ronde - Best of 5 sets (geen tiebreak)
Tweede ronde - Best of 5 Sets
Derde ronde - Best of 7 Sets
Vierde ronde - Best of 7 Sets
Kwartfinales - Best of 9 Sets
Halve finales - Best of 11 Sets
Finale - Best of 13 Sets

Alle sets zijn best of 5 legs
Voor alle wedstrijden, behalve die in de eerste ronde, geldt de tiebreak regel in de beslissende set. In die beslissende set moet met 2 legs verschil worden gewonnen. Als de score 5-5 in legs wordt dan zal er een sudden death-leg worden gespeeld, voorafgaand aan die leg zullen beide spelers voor de bullseye gooien om te bepalen wie die leg mag beginnen.

Prijzengeld:
Totaal 2.500.000 GBP
Winnaar 500.000 GBP
Runner-up 200.000 GBP
Halvefinalisten 100.000 GBP
Kwartfinalisten 50.000 GBP
Verliezers vierde ronde 35.000 GBP
Verliezers derde ronde 25.000 GBP
Verliezers tweede ronde 15.000 GBP
Verliezers eerste ronde 7.500 GBP
Negendarter 10.000 GBP



/ VIDEO'S

/ SOCIAL

Ja, zo wint iedereen het bracket natuurlijk. https://t.co/ueCulGK7ac
Thanks guys , was a great night all round!! @RW_Birmingham https://t.co/figScDVex9
???????? https://t.co/seIMxwDVXa
/// Meer bekijken