/ Nieuws

Toernooicenter Players Championship Finals 2019

20-11-2019 16:37

Van 22 tot en met 24 november wordt de twaalfde editie van de Players Championship Finals gehouden in het Butlins Resort te Minehead. In Minehead verschijnen acht landgenoten aan de oche, waaronder de nummer één van de wereld Michael van Gerwen. Daarnaast maken Jermaine Wattimena, Jeffrey de Zwaan, Danny Noppert, Vincent van der Voort, Ron Meulenkamp, Raymond van Barneveld en Jelle Klaasen hun opwachting tijdens dit toernooi.

BRACKET
Check HIER de tussenstand van het bracket.

SPEELSCHEMA
Vrijdagmiddag 22 november
Middagsessie – 13:45-18:00 uur
Eerste ronde
Hoofdpodium
Dimitri Van den Bergh 2-6 Stephen Bunting
Jose de Sousa 6-3 James Richardson
Glen Durrant 6-2 Scott Baker
Max Hopp 6-3 Jelle Klaasen (video)
Chris Dobey 6-1 Cristo Reyes
Jeffrey de Zwaan 5-6 Simon Whitlock (video)
Michael Smith 6-1 Martin Schindler
Ian White 6-4 Devon Petersen

Tweede podium
Harry Ward 5-6 Darius Labanauskas
Justin Pipe 5-6 Mervyn King
Brendan Dolan 6-1 Ross Smith
John Henderson 6-5 Ryan Joyce
Keegan Brown 6-3 Andy Boulton
Steve Beaton 5-6 Ricky Evans
Danny Noppert 6-5 Ryan Searle
Dave Chisnall 6-2 Matthew Edgar

Avondsessie – 20:00-00:00 uur
Eerste ronde
Hoofdpodium
Krzysztof Ratajski 6-1 Steve Lennon
Gerwyn Price 6-3 Mickey Mansell
James Wade v Ted Evetts
Mensur Suljovic 6-5 Kim Huybrechts
Daryl Gurney 5-6 Luke Woodhouse (video)
Michael van Gerwen 6-3 Luke Humphries (video)
Peter Wright 5-6 James Wilson (video)
Nathan Aspinall 2-6 Raymond van Barneveld (video)

Tweede podium
Jonny Clayton 0-6 Ryan Meikle
Joe Cullen 6-2 Kyle Anderson
Vincent van der Voort 6-4 Arron Monk
Gabriel Clemens 6-4 Mark McGeeney
Adrian Lewis 6-4 Josh Payne
William O'Connor 6-4 Steve West
Jermaine Wattimena 3-6 Jamie Hughes
Ron Meulenkamp 2-6 Rob Cross

Zaterdag 23 november
Middagsessie – 13:45-18:00 uur
Tweede ronde
Hoofdpodium
Gerwyn Price 6-0 Keegan Brown
James Wade 6-1 Ricky Evans
Mensur Suljovic 6-5 Danny Noppert (video)
Luke Woodhouse 3-6 Gabriel Clemens
Adrian Lewis 5-6 Michael van Gerwen (video)
James Wilson 0-6 Chris Dobey
Raymond van Barneveld 6-3 Joe Cullen (video)
Jamie Hughes 4-6 Rob Cross

Tweede podium
Simon Whitlock 3-6 John Henderson
Ryan Meikle 6-5 Darius Labanauskas
Jose De Sousa 3-6 Stephen Bunting
Ian White 6-5 Vincent van der Voort
Krzysztof Ratajski 3-6 William O'Connor
Glen Durrant 6-5 Max Hopp
Dave Chisnall 4-6 Mervyn King
Michael Smith 6-4 Brendan Dolan

Avondsessie – 20:00-00:00 uur
Derde ronde
Hoofdpodium
Gerwyn Price 10-4 Mensur Suljovic
James Wade 6-10 Michael van Gerwen (video)
Glen Durrant 3-10 Raymond van Barneveld (video)
Mervyn King 10-4 Rob Cross

Tweede podium
Stephen Bunting 10-2 Ryan Meikle
William O'Connor 10-7 Gabriel Clemens
Chris Dobey 10-5 John Henderson
Ian White 10-4 Michael Smith

Zondag 24 november
Middagsessie – 13:45-18:00 uur
Gerwyn Price 10-3 Stephen Bunting (video)
Chris Dobey 10-2 Raymond van Barneveld (video)
Mervyn King 6-10 Michael van Gerwen (video)
William O'Connor 9-10 Ian White (video)

Avondsessie – 20:00-00:00 uur
Halve finales PCF
Gerwyn Price 11-8 Chris Dobey (video)
Michael van Gerwen 11-8 Ian White (video)

Finale World Youth Championship
Adam Gawlas 0-6 Luke Humphries (video)

Finale PCF
Gerwyn Price 9-11 Michael van Gerwen

LOTING (BRACKET)
(1) Gerwyn Price v (64) Mickey Mansell
(32) Keegan Brown v (33) Andy Boulton
(16) Mensur Suljovic v (49) Kim Huybrechts
(17) Danny Noppert v (48) Ryan Searle
(8) Jose De Sousa v (57) James Richardson
(25) Dimitri Van den Bergh v (40) Stephen Bunting
(9) Jonny Clayton v (56) Ryan Meikle
(24) Harry Ward v (41) Darius Labanauskas
(5) Glen Durrant v (60) Scott Baker
(28) Max Hopp v (37) Jelle Klaasen
(12) Nathan Aspinall v (53) Raymond van Barneveld
(21) Joe Cullen v (44) Kyle Anderson
(4) Peter Wright v (61) James Wilson
(29) Chris Dobey v (36) Cristo Reyes
(13) Jeffrey de Zwaan v (52) Simon Whitlock
(20) John Henderson v (45) Ryan Joyce
(2) James Wade v (63) Ted Evetts
(31) Steve Beaton v (34) Ricky Evans
(15) Adrian Lewis v (50) Josh Payne
(18) Michael van Gerwen v (47) Luke Humphries
(7) Dave Chisnall v (58) Matthew Edgar
(26) Justin Pipe v (39) Mervyn King
(10) Jermaine Wattimena v (55) Jamie Hughes
(23) Ron Meulenkamp v (42) Rob Cross
(6) Ian White v (59) Devon Petersen
(27) Vincent van der Voort v (38) Arron Monk
(11) Michael Smith v (54) Martin Schindler
(22) Brendan Dolan v (43) Ross Smith
(3) Krzysztof Ratajski v (62) Steve Lennon
(30) William O'Connor v (35) Steve West
(14) Daryl Gurney v (51) Luke Woodhouse
(19) Gabriel Clemens v (46) Mark McGeeney

FORMAT
Eerste ronde b.o. 11 legs
Tweede ronde b.o. 11 legs
Derde ronde b.o. 19 legs
Kwartfinales b.o. 19 legs
Halve finales b.o. 21 legs
Finale b.o. 21 legs

PRIJZENGELD
Winnaar: 100.000 GBP
Runner-up: 50.000 GBP
Halvefinalisten: 25.000 GBP
Kwartfinalisten: 15.000 GBP
Laatste 16: 10.000 GBP
Laatste 32: 5.000 GBP
Laatste 64: 2.500 GBP
Totaal: 500.000 GBP

MEER INFO
RTL7 zal uitgebreid verslag doen van de Players Championship Finals. Alle wedstrijden zullen LIVE te zien zijn via Videoland. Alle avondsessies zijn ook live te zien op RTL7. Informatie over de uitzendingen rondom het darts op RTL7 kunt u vinden in de TV-Gids op onze website.
Alle verslagen van de Players Championship Finals kunt u vinden onder het kopje nieuws. Alle uitslagen en het wedstrijdschema van de Players Championship Finals zijn terug te vinden op de op de toernooipagina op onze site.

Voor alle laatste nieuwtjes rondom het darts volg je ons op twitter via @rtl7darts Meepraten kan ook, maak dan gebruik van #rtl7darts. RTL7 Darts is ook te volgen via Facebook, YouTube en Instagram.
Meer informatie over de geschiedenis van de Players Championship Finals kunt u vinden op de website van RTL7 commentator Jacques Nieuwlaat.

 

/ VIDEO'S

/ SOCIAL

Ja, zo wint iedereen het bracket natuurlijk. https://t.co/ueCulGK7ac
Thanks guys , was a great night all round!! @RW_Birmingham https://t.co/figScDVex9
???????? https://t.co/seIMxwDVXa
/// Meer bekijken